9 листопада – день української писемності.

«Рідна мова дорога людині, як саме життя», – говорить народна мудрість. Під таким гаслом у Малинецькім НВК пройшло свято до Дня української писемності.
Актова зала зібрала знавців рідної мови – учнів 5-11 класів, вчителів. 3 команди учасників готували проектну роботу – підбирали метафору про рідну мову. У асоціації учнів – це серце, квіти, родина, батьківська хата, символи України, голуби миру. Захищаючи свої проекти, учні виявляли свою любов до рідної мови, возвеличували її красу та багатство, милозвучність та неповторність.
Учні закладу змагалися на краще декламування віршів про мову, брали участь у розгадуванні загадок, доповненні прислів’їв.
Захопила вихованців гра – «Відгадати лексичне значення слова» за тлумачним поясненням. Школярі були активними під час конкурсу «Найуважніший», вдало демонстрували акторську майстерність у конкурсі «покажи слово».

На завершення у залі лилося слово солов’їної мови, переплітаючись із чарівною мелодією української пісні. Найкращі знавці були відзначені дипломами.

QyUDZnrppJ8 z6Kcb1yqx0Q Z9W2a7cZEAs QyaYhPkX2mo

,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *