Буковинські школярі харчуватимуться за новими цінами

Вартість гарячого сніданку для учнів 1-4 класів навчальних закладів Чернівців в 2017 році з урахуванням націнки становитиме 8 гривень 79 копійок.

snidamain2ce_xl_729x547_1479889752100

Відповідне рішення прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, повідомляє прес-служба ратуші, пише 0372.ua.

Вартість обіду для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, дітей, батьки яких є учасниками військових дій у східних регіонах України, загиблими (померлими) під час участі у військових діях в східних регіонах України або організації надання допомоги учасникам військових дій в східних регіонах України та внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, які мають відповідні підтверджуючі документи, з урахуванням націнки – 23,38 грн.

Вартість гарячого харчування учнів на травень – червень 2017 року у пришкільних оздоровчих таборах загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням націнки – 25,62 грн.

взято з http://www.0372.ua/news/1451766

, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *