Семінари у Малинецькому НВК

«Розмаєм шкільного життя» зустрів Малинецький НВК учасників трьох семінарів вчителів історії, хімії та інформатики. Досить змістовно і цікаво представили учні Малинецького НВК своє шкільне життя, розповідаючи про всі грані своїх талантів у сфері навчання та виховання. Зачаровував гостей спів лауреатів конкурсу «Зимова феєрія», учня 3-го класу Боднаря Василька та учениці 11-го класу Соломяної Яни.

Директор НВК Числаш Галина Петрівна ознайомила вчителів із роботою навчального закладу, досягненнями педагогів та учнів.

Заступник директора Білинська Аліна Вікторівна презентувала напрацювання вчителів: Яківця Григорія Васильовича – вчителя історії, Числаш Вікторії Вікторівни – вчителя хімії та Числаша Олександра Івановича – вчителя інформатики за час роботи у навчальному закладі.

План роботи для кожної кафедри вчителів був насиченим та змістовним.
Пристендовий модульний – інтегрований урок з хімії та інформатики показували педагоги Числаш В.В. та Числаш О.І разом із вчителями: географії, фізики, біології. Кожен із педагогів демонстрував своє бачення проведення інтегрованого уроку: вчитель хімії – у співпраці з вчителями інших, суміжних предметів; вчитель інформатики – демонстрував веб-ресурси, які може вчитель – предметник використовувати на певних етапах уроку. Завданням двох педагогів: хімії та інформатики було донести тісну співпрацю будь-якого предмету з інформаційними технологіями; по максимуму продемонструвати можливості веб-ресурсів для створення уроку, глибокого ознайомлення із новою темою.
Уроки подачі нового матеріалу вимагають сучасного підходу для формування в учнів ключових компетентностей. Як найсучасніші ресурси Веб 2.0 можна використати в роботі педагогами на етапі закріплення, подачі нового матеріалу, розв’язуванні задач, рівнянь, продемонстрували викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича, кафедри «Економіко-математичного моделювання» (кібернетики): Верстяк Андрій Васильович, Вінничук Ігор Станіславович, Зюков Сергій Володимирович у формі «майстер-класу».

Виховний захід для вчителів хімії був проведений на фермерському-господарстві «ЯніС». Педагогів ознайомили із сучасними технологіями інтенсивного садівництва та проведення хімічного захисту рослин.

У цей час педагоги-історики побували на уроці у 10-му класі. Провідна тема: «Українська революція 1917-1921 рр.: здобутки, втрати, уроки». Разом із вчителем історії Яківцем Г.В. учні шукали істину у помилках та перевагах Революції 1917-1921 рр., порівнюючи із революціями, які відбулись через 100 років. У ролі експертів на даному уроці виступили випускники 11-го класу. Використовуючи різноманітні методи та форми роботи, вчитель зі своїми вихованцями перегортав важкі сторінки історії нашого народу на шляху до незалежності та давали оцінку подіям.


, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *